معرفی برند و محصولات جانسون

معرفی برند و محصولات جانسون ، کمپانی «جانسون» (Johnson) یک برند تخصصی آمریکایی در حوزه تولیدات محصولات بهداشتی کودک است. این کمپانی فعالیت خود را با تولید اولین پودر بچه در سال ۱۸۹۳ آغاز کرد. از جمله تولیدات این برند می‌توان به لوسیون، شامپو، شاو ژل و روغن ماساژ مخصوص کودکان اشاره کرد. دکتر فردیک کیلمر اولین مدیر این کمپانی در سال ۱۸۹۴ برای مقابله با آسیب‌های پوستی کودکان اولین پودر بچه را تولید و وارد بازار کرد. امروزه این برند مشهورترین برند در زمینه تولید محصولات بهداشتی ویژه کودکان است و رضایت تمامی مادران حساس را به خود جلب کرده است. در سال ۲۰۱۳ تحقیقات مجله آبستریک این نتیجه را بیان داشت که شست‌وشوی کودک با شامپوهای جانسون از نظر شیمیایی مانند شست‌وشو فقط با آب خالص است و هیچ‌گونه آسیبی به کودک وارد نمی‌سازد

معرفی محصولات جانسون

در زمینه تولید لوازم بهداشتی شرکت های متعددی درحال فعالیت می باشند. برخی از این شرکت ها که در این عرصه در حال فعالیت هستند شرکت های نو ظهور و تازه تاسیس و برخی دیگر شرکت های قدیمی و ریشه داری هستند.ازجمله شرکت های قدیمی و ریشه دار این عرصه می توان به شرکت جانسون اشاره کرد.ما در این مطلب قصد داریم تا به معرفی محصولات جانسون بپردازیم تا شما کاربران عزیز بتوانید اطلاعات کامل و جامعی را در ارتباط با این شرکت به دست بیاورید.

شرکت جانسون یک شرکت آمریکایی و چند ملیتی است که در زمینه تولید لوازم بهداشتی ، داروسازی و تجهیزات پزشکی فعالیت می کند. دفتر مرکزی این شرکت که دارای ۲۵۰ شرکت تابع می باشد و این شرکت ها در ۵۷ کشور جهان در حال فعالیت می باشند، در آمریکا واقع است.

شرکت جانسون همانطور که گفته شد در سه زمینه اصلی و کلی تولید لوازم بهداشتی ، داروسازی و تجهیزات پزشکی فعالیت می کند.هر یک از این شاخه های فعالیتی این شرکت خود شامل تعداد بسیار زیادی محصول می باشد که باعث می شود محصولات این شرکت محدوده ای وسیع را تحت پوشش خود قرار بدهند. ما در ادامه می خواهیم به معرفی برند و محصولات جانسون بپردازیم.

از جمله محصولات بهداشتی جانسون می توان به صابون ها ، شامپو ها ، لوسیون های ماساژ بدن،صابون های جانسون، کرم های مختلف ، پودر بچه ، دستمال مرطوب و … اشاره کرد.

همانطور که در بالا می توانید مشاهده کنید محصولات بهداشتی این شرکت علاوه بر بزرگسالان نیاز های کودکان را نیز در بر می گرد و محصولات بهداشتی کودکان را نیز تامین می کند.

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان در ادامه به بررسی این محصولات خواهیم پرداخت.

صابون های جانسون:

شرکت جانسون در بین محصولات خود صابون هایی را روانه بازار کرده است که این صابون ها دارای عصاره های مختلفی هستند.از بین این عصاره ها می توان به عصاره عسل ، شکوفه گیلاس و عطر وانیل ، گل زنبق ، انبه و … اشاره کرد.همچین در این زمینه از محصولات شما عزیزان می توانید محصولات تولید شده برای کودکان این شرکت را نیز برای کودکان خود تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

شامپو های بدن جانسون:

این دسته از محصولات جانسون خود دارای زیر مجموعه هایی می شود.از جمله ای زیر مجموعه ها می توان به شامپو های بدن ، شامپو های سر و شامپو های بچه جانسون اشاره کرد.

این شامپو ها دارای عطر خوشی می باشند و باعث نرمی و لطافت پوست شما می شوند. شامپو های بچه جانسون متناسب با متابولیسم بدن کودکان طراحی و ساخته شده است و شما می توانید اطمینان داشته باشید که پوست و موی کودک دلبند شما در هنگام استفاده از این محصولات بدون هیچ آسیبی به صورت کامل از آلودگی های مجود در محیط پاکیزه خواهد شد.