معرفی برند و محصولات فیری

معرفی برند و محصولات فیری Fairy:

فیری Fairy مارک مایع شستشوی تولید شده توسط Procter & Gamble در کارخانه West Thurrock (کارخانه لندن) در انگلستان است که در سال ۱۹۵۰ راه اندازی شد. مایع فیری Fairy به طور سنتی سبز است و موجب سر و صدا تبلیغاتی مشهور شده است. محصولات فیری Fairy از سال ۲۰۱۵، در اکثر نقاط اروپا فروخته می شود، هرچند نام های منطقه ای متفاوت است. مایع فیری Fairy در ترکیبات و رنگ و عطر مختلف موجود است. در فوریه ۲۰۱۰، فیری Fairy اولین بطری شستشوی مایع (که تا سال ۲۰۰۰ استفاده شد) را برای جشن ۵۰ سال نام تجاری به بازار عرضه کرد.

در انگلستان و ایرلند، فیری Fairy نیز یک برند قدیمی از مواد شوینده غیر شیمیائی است. نام تجاری فیری Fairy بیشتر از محصولات مبتنی بر صابون گسترش یافته است و در حال حاضر نیز در محصولات شستشوی ظروف اتوماتیک استفاده می شود. این محصولات کیسه های پودر و مایع مخصوص برای خرد کردن فرموله شده است که به طور خاص برای ماشین های ظرفشویی داخلی طراحی شده اند. معرفی برند و محصولات فیری  انواع محصولات فیری Fairy از قبیل مایع ظرفشویی، قرص ماشین ظرفشویی و . . . در سایت نیازانه موجود میباشد که در ادامه به آنها میپردازیم. شما میتوانید انواع محصولات فیری Fairy را از سایت نیازانه سفارش داده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

قرص های ماشین ظرفشویی فیری :

قرص های ماشین ظرفشویی فیری به شکل مکعب مستطیل کوچک تولید می‌شوند که میبایست آنها را در محفظه مخصوص شوینده قرار دهید. قرص‌های ماشین ظرفشویی فیری دارای چند آنزیم هستند که وجود این آنزیم ها باعث میشود شست و شو به شکل بهتری انجام شود. زمانی که از قرص فیری استفاده می‌کنید، نگرانی در مورد کافی بودن مقدار شوینده برای تمیز شدن ظروف وجود ندارد، چون اندازه این قرص‌ها مشخص است. قرص‌ها به علت ترکیبات مختلفی که دارند، لکه‌ها را با نتیجه بهتری پاک می‌کنند و موجب براق شدن ظروف می‌شوند. در مقایسه با پودر ، قرص‌های ماشین ظرف‌شویی قیمت بیشتری دارند زمانی که می‌خواهید از قرص استفاده کنید، بهتر است ماشین ظرف‌شویی پر از ظرف باشد، چون در صورت کم بودن ظروف، قرص هدر می‌رود. قرص ها را هرگز نصف نکنید و در نظر داشته‌باشید که زمان استفاده از قرص نیازی به براق‌کننده و نمک نیست.

قرص های فیری در دو نوع پلاتینیومی و پلاتینیومی جار فیری موجود هستند که میتوانید به راحتی از نیازانه سفارش داده و حداکثر تا ۷۲ ساعت تحویل بگیرید. این دو نوع قرص در تعداد ها متفاوت(۱۱۵ – ۹۰ – ۸۴ – ۷۲ – ۶۰ – ۵۰) موجود هستند. قرص های پلاتینیومی فیری نسبت به قرص های پلاتینیومی جار فیری کیفیت بهتری دارند.